Karrier

Mérnöki szolgáltatásokat nyújtunk építőipari és ingatlanpiaci szereplők számára.

Magasépítési projekteket vezetünk, ipari- és logisztikai ingatlanok kivitelezését irányítjuk. Társaságunk bővül, új kollégánkat keressük.

Üzemeltetési vezető

Főbb feladatok, munkák:

Nógrád-megyei, nemzetközi hátterű autóipari beszállító partnerünk gyártócsarnok bővítése kapcsán üzemeltetési vezető kollégát keresünk.

Az üzemeltetési vezető feladata 3-4 fős karbantartó csapatával az új és meglévő épületrészek, épületgépészeti és épületvillamos berendezések, kapcsolódó infrastruktúra megfelelő üzemének biztosítása.

Munkája részeként feladata lesz:

  • A karbantartási feladatok és karbantartási költségek tervezése, követése és jelentések készítése

  • Beszállítói tenderek lefolytatása, alvállalkozókkal történő kapcsolattartás

  • Műszaki problémák elhárítása saját csapattal, illetve alvállalkozókkal.

  • Új gyártócsarnokok kivitelezését követően aktív részvétel a műszaki átadás-átvételi eljárásban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség

  • Ipari ingatlan üzemeltetésben szerzett tapasztalat

  • Megbízható, precíz munkavégzés, proaktív hozzáállás

  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér.

  • Az új kollégának lehetősége nyílik az új gyártócsarnokok megvalósítását figyelemmel kísérni, a beépített berendezéseket és rendszereket a kivitelezés során megismerni.

Építésvezető

Leendő építésvezető kollégánk Kecskeméten folyó, gyártócsarnok kivitelezési projektünkön lesz a munkaterület gazdája.

  • A projektvezető irányítása mellett feladata:

  • A kivitelezési munkák napi, operatív vezetése, helyszíni organizáció és koordináció a kivitelező vállalkozók között.

  • A kivitelezés ütemtervének nyomonkövetése, státuszjelentések készítése.

  • A folyó munkák technológiai megvalósításának és minőségének ellenőrzése.

  • Műszaki dokumentációk ellenőrzése és rendszerben tartása.

  • Együttműködésben a munkavédelmi koordinátorral, a munkavédelmi követelmények betartatása.

Megbízható, összeszedett, határozott kollégára van szükségünk, aki önállóan végzi a munkáját, keresi és megtalálja a megoldásokat.

A beruházás várható befejezése 2019 év vége, ezt követően lehetőség nyílik a kivitelezés további ütemeiben való részvételre, vagy az építtető oldalán az épület üzemeltetési feladatainak ellátására.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Magasépítési, logisztikai- és gyártócsarnokok kivitelezésében szerzett tapasztalat.

  • Kecskeméti, vagy Kecskemét környéki lakóhely.

  • Angol nyelvtudás.

  • ME-É vagy MV-É jogosultság.

@ Upright Masters Építőipari Szolgáltató Kft.